Sızdıran Bağırsak Diyeti ve 4 Şifalı Adım

 Sızdıran Bağırsak Diyeti ve 4 Şifalı Adım

Sızıntılı Bağırsakları Düzeltecek 4 Adımlı Plan

Sızdıran bağırsak sendromundan muzdarip olursanız, Sızdıran bağırsaklarınızı iyileştiren beş yiyecek ve takviye.
 
#1 Kemik Suyu kollajen ve hasarlı hücre duvarlarını iyileştirmeye yardımcı olabilecek amino asit proline ve glisin, glutamine içerir. Sızdıran bağırsakların iyileşmesine ve otoimmün hastalığı iyileştirmeye yardımcı olması için danışanlarıma üç günlük hızlı bir kemik suyu kürü yapmasını öneririm.
 
#2 Fermente Süt Ürünleri Bağırsakların iyileşmesine yardımcı olabilecek hem probiyotikleri hem de kısa zincirli yağ asitlerini içerir. kefir, ev yoğurdu, ekşi krema, ghee en iyileridir.
 
#3 Fermente Sebzeler - Bağırsak pH'sını ve bağırsağı destekleyen probiyotikleri dengeleyen organik asitler içerir. Sauerkraut, kimchi ve kvass mükemmel kaynaklardır.Floranın lactobacillus acidofillus kısmını üretir.
 
#4 Tüm Hindistancevizi Ürünleri. Hindistan cevizinde bulunan MCFA'lar (orta zincirli yağ asitleri)diğer yağ asitlerinden daha kolay sindirilebilir, böylelikle sızdıran bağırsağı en iyi onarır. Ayrıca, hindistanceviz kefiri, sindirim sisteminizi destekleyen probiyotikleri içerir..
 
Ayrıca, omega-3 yağlı gıdaları tüketmek faydalıdır - çim beslemeli sığır eti, kuzu ve somon gibi vahşi yakalanmış balıklar gibi anti-inflamatuar gıdalar da sızıntılı bağırsağı tamir etmek için en şifalı gıdalardır.
Evde Uygulayabileceğiniz Pratik Tariflerim