Online Diyet

ONLİNE DİYET NEDİR ?

İstanbul temposunda yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, bulunduğu yerde GAPS diyetisyenİne ulaşamayanlar, hedeflerine sağlıklarından taviz vermeden hızlı ve kolay bir   şekilde ulaşmak isteyenler, motivasyon sorunu yaşayanlar için; Türkiye'nin ilk GAPS diyetisyen destekli takipli online diyet sistemini geliştirmiştir.

Online diyet satın aldığınızda; diyetisyene gitmenize gerek yok, diyetisyeniniz internet veya telefon ile size ulaşacak ve diyete uyumunuzu, kilo verme durumunuzu her hafta kontrol ederek haftalık size özel programlar planlayacaktır.

Sizin ihtiyaçlarınıza ve alışkanlıklarına özel bir diyet programı hazırlamak için öncelikle sizi yakından tanımamız gerekiyor.  Bu amaçla bilgi formunu doldurduğunuzda online diyet sistemine adım atmış oluyorsunuz. Doldurduğunuz bilgi formu bize ulaştığında 24 saat içinde sizinle iletişime geçiyor ve bir sonraki basamak (ödeme bilgileri ve gereken kan tahlilleri) hakkında bilgi veriyoruz. Size özel hazırladığımız diyet programı ile online diyet sistemine başlamış oluyorsunuz.Dünyanın neresinde olursanız olun bize  ulaşmanız sorun olmayacaktır.


Yeşim Temel Özcan
Diyetisyen/GAPS practitioner 

 

Evde Uygulayabileceğiniz Pratik Tariflerim