Takipli Online Diyet

TAKİPLİ ONLİNE DİYET

Sürekli diyet yapıp hala istediğiniz kiloya ulaşamadıysanız, diyetler hep başınıza dert oldu ve diyetler yüzünden pek çok sosyal aktivitenin dışında kaldıysanız, hiçbir diyet yaşam şekliniz ile uyuşmadı ve verdiğiniz kiloları geri aldıysanız yada bir otoimmün (bağışıklık) hastalığınız var ve bu konuyla ilgili GAPS DİYETİ nin nasıl uygulanacağını bilmiyorsanız Takipli Online Diyete başlayın.

 

1.Sağlıklı bir yaşam sürmek ve sağlıklı kilo kaybederek bir daha diyet yapmaya veda etmenizi amaçlar.

2.Standart listelerden oluşmaz. Size seçenekler sunar. Evimizde bütün aile fertlerinin yiyebileceği bir menü planından gider.

3.Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda hızlandırıcı ara programlar ile diyetiniz desteklenir.

4.Bağışıklık sistemi hastalıklarında uygulanan beslenme modeli ile hastalığın belirtilerini  bastırmaya yönelik değil azaltmaya yönelik bir çalışma yürütür.

 

Yaşantınızı, sağlık durumunuzu ve beslenme alışkanlıklarınızı analiz etmemize yardımcı olacak bilgi formunu ayrıntılı doldurup yesimtemelozcan@gmail.com adresine mail atınız. 

 

1-) Son 6 ay içerisinde yapılmış kan tahlilleriniz / yağ/kas ölçümleriniz var ise; formu gönderirken onları da gönderebilirsiniz. Bilgi formunuzun sonuçlarına göre gerekirse ek tahliller istenecektir.

2.) 1-5 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek, randevularınız planlanacak ve diyet programınız gönderilecektir.

 

Takipli Online Diyet Neleri Kapsamaktadır? 

 

1.Bu program 4 haftalıktır. Programa devam etmeniz gerektiğinde 4. Hafta içerisinde sitemize tekrar üye girişi yaparak kaydınızı yenileyebilirsiniz.

2.İlk beslenme programı gönderilirken randevu tarihiniz belirlenir. Her hafta randevu tarihinde bize mutlaka mail atmanız gerekmektedir; Sonuçlarınız, diyete uyumunuz, sağlık durumunuz,  kilo kaybı vb. tüm etkenleri değerlendirip hem sizin haftalık programınıza göre hem de kilo verme durumunuza göre yeni programınız hazırlanarak 24 saat içerisinde tarafınıza gönderilir. 

3.Her hafta farklı bir diyet listesi size özel olarak hazırlanır.

4. Randevu günü; sabah aç karna program süresince her zaman kullanacağınız tartıda tartılıp kilonuzu ve yaptırdığınız kan tahlillerinizi mutlaka bildirmeniz gerekir.

 

 

 

Evde Uygulayabileceğiniz Pratik Tariflerim